IMG_20141113_114448У черкащан вже давно склався стереотип, що платна допомога адвокатів є набагато якіснішою, ніж безоплатна, хоча це далеко не так.

У цьому переконаний директор Черкаського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Віктор Левицький.

“Люди чомусь і досі вважають, що заплативши гроші адвокату, вони отримають набагато якіснішу правову допомогу. Хоча я хочу наголосити, що правова допомога юристів, які співпрацюють із нашим центром, є не гіршою”, – зазначив Віктор Левицький під час круглого столу “Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги”, який сьогодні проходить у Черкасах за участі різних представників судової гілки.

За словами заступника Черкаського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Федора Панченка, в Україні сьогодні спостерігається розвиток вторинної юридичної допомоги.

“Два роки функціонування нашого центру система показала свою необхідність суспільству.. Тим більше, що громадяни та їх права є пріоритетом для держави. Вже опрацьовані і затверджені стандарти якості надання правової допомоги”, – повідомив  Федір Панченко.

загрузка...

Автор статті

кореспондент

Один Коментар

  1. Виктория Шевченко

    Щиро дякую за інформацію, але ж для кого вона надана, коли жоден із телефонів Черкаського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги не працює (54-68-28, 54-68-29)? Куди і до кого звертатися?

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.