1234

Черкаські художники засукали рукава і взялися за паркани. Бетонні блоки по місту перетворюють на арт-об’єкти. Акцію розпочали з огорожі біля Черкаського технологічного. А днями взялися за паркан у середмісті, – повідомляє vikka.ua.

Замість мольберту – бетонний паркан. Робота 23-річної Наталії тепер прикрашатиме бульвар Шевченка. Її ескіз обрали як один із призових.

Наталія Біленька, художниця: “Воля. У мене перша асоціація була з чимось таким: природа, кенгуру, яке рветься на волю. І саме кольори мені асоціювалися саме з цим”.

На паркані невдовзі з’явиться і черкаський Тесла. Це робота пензля 23-річного Богдана.

Богдан Горпініч, художник: “Тематика конкурсу: “Технологія як мистецтво”. Роботу розпочав із Тесли, тому що цей геніальний науковець був справді художником у технологіях”.

19-річна Дарія тему конкурсу побачила в абстракції. У малюнку використовувала яскраві кольори. Цим, каже дівчина, хотіла принести людям більше позитиву.

Дарія Лада, художниця: “Я вперше пробую себе у такому жанрі мистецтва як графіті. Тому для мене це щось цікаве, щось нове і кожного разу приємно відкривати для себе нові і нові горизонти у мистецтві”.

До участі у конкурсі молоді черкаські художники представили 9 робіт. Крім однієї теми, каже куратор проекту, роботи повинні мати ще й кольорову гаму одного з провайдерів кабельного телебачення.

Наталія Шелест, куратор арт-проекту: “Когда мы давали изначально конкретную тему, мы думали, что все роботы будут направлены на специфику нашей деятельности. Да, то есть, ребята будут стараться реализовать что-то связанное с компьютерами, телевизорами и так далее. Но увидели, что восприятия у художника, оно отличается от нашего”.

Оновили паркан юні митці всього за кілька днів. Чию роботу оберуть найкращою вони дізнаються вже на початку листопада.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.