На фото Валерій Воротник та Святослав Вовкодав, Докучаєвськ

Батальйон “Черкаси” відмовився брати участь у голосуванні. Про це кореспонденту “Антени” повідомив телефоном заступник командира батальйону Святослав Вовкодав, інформує Валерій Воротник у“Фейсбуці”.

Причиною відмови послужило неприйняття Верховною Радою закону, згідно з яким  військовослужбовцям, що перебувають в зоні АТО, дозволили б голосувати за військовими квитками та згідно зі спискіами військових частин.

Крім того, офіцер повідомив, що за існуючою процедурою голосуання до виборчої комісії потрапили б усі персональні дані бійців, включаючи домашню адресу, та стала б відома точна кількість бійців батальйону. Попри законодавчі гарантії збереження конфіденційності інформації, Святослав Вовкодав впевнений, що через короткий проміжок часу вся виборча документація могла б потрапити до терористів, що може нести суттєву загрозу бійцям та їх рідним.
Батальйон “Черкаси” перебуває в зоні АТО більше двох місяців. Зараз бійці батальйону перебувають разом з іншими підрозділами ЗСУ на позиціях в районі міста Волноваха Донецької області. Протягом останніх кількох тижнів позиції українських вояків у цьому районі перебувають під постійним обстрілом реактивних  систем та мінометів з боку сепаратистів. За останній місяць під час “перемир’я” черкащани втратили трьох бійців, десятки поранено.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.