Екс-очільника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, якому було повідомлено про підозру,  за ухвалою суду, на 2 місяці позбавили можливості з’являтись в установах  Держгеокадастру.

– Із 1 жовтня цього року, відповідно до Постанови КМУ,  земельні ділянки стануть малодоступними для учасників АТО – навіть для тих, що вже розробили проекти із землеустрою. І саме до 1 жовтня мені заборонено відвідувати усі установи Держгеокадастру. Співпадіння?! Не думаю, – коментує рішення суду щодо обрання запобіжного заходу Азер Мірзоєв. – До цього часу мене й усунули.

За ухвалою Придніпровського районного суду, Азеру Мірзоєву  заборонено відвідувати приміщення Держгеокадастру України, Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області та його структурних підрозділів. Також, йому заборонено залишати місто Черкаси.

– Постанова КМУ №413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними», починаючи із 1 жовтня,  анулює дозвільні документи на оформлення земель, – зазначає Азер Мірзоєв. – Більше того – шанс отримати землю з’являється лише при умові, що чиновники Держгеокадастру проведуть у конкретній місцевості аукціон із продажу землі – тоді учасники АТО зможуть претендувати на 25% (і тільки!) від площі, яку продано.

Причому, проводити аукціони чи ні – буде залежати саме від бажання та настрою цих же чиновників. А їх настрій та бажання уже сьогодні відомі АТОвцям, що чекають землю роками. Уже сьогодні встановлені численні факти безпідставного виключення або включення (якщо немає бажання надавати землю на законних підставах) ділянок в аукціони.

АТОвці, що не встигнуть отримати землю до 1 жовтня, будуть змушені починати весь шлях спочатку.  І сьогодні їх таких у області сотні. Я планував оскаржити у суді цю постанову, що суперечить Конституції України, Земельному кодексу України та ЗУ «Про особисте селянське господарство» – і дає необмежену владу розпоряджатися землею і заробляти на цьому чиновникам. Але тепер я позбавлений такої можливості, оскільки не маю права покидати Черкаси і бути присутнім на судових засіданнях у Києві. Я неодноразово висловлював наміри оскаржити цю незаконну постанову – і отримав результат у вигляді судових обмежень.

Я із самого початку озвучував, що кампанія проти мене має замовний характер і переслідування пов’язане із моєю активною громадянською позицією у боротьбі з корупцією в органах Держгеокадастру, а також – із моїм бажанням приймати участь у місцевих виборах.

А виконавцями даного замовлення є непорядні працівники поліції. Мене планували затримати так, щоб протримати у СІЗО деякий час. Повістку на допит (із порушенням термінів, без вказівки, навіщо і у якості кого мене викликають) намагалися вручити перед вихідними (вручали так, що це було достойно окремого ДУЖЕ цікавого відео: https://www.youtube.com/watch?v=jhp1egfO6k0&feature=youtu.be ). Потім, повторно – на вихідних, коли мене не було вдома. І – врешті – повістку передали кур’єром «Нової пошти» через неповнолітню дитину.

Аналізуючи обмеження, які висували працівники поліції, стає очевидно, що останні просто «кришують» посадовців. Про це все я казав раніше у  інтерв’ю ЗМІ, а зараз все це знаходить своє підтвердження.

…Загалом, я прогнозую, ця ситуація тягнутиметься більше року. Проте, хочу заявити, що продовжуватиму боротьбу, бо впевнений у своїй перемозі.

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.