Kak-sdat-kvartiru-pravila

Днями у Чигирині до суду було передано кримінальне провадження щодо провідного спеціаліста Чигиринської міської ради – за фактом підробки актів обстеження житлових умов громадян. За цим невинним формулюванням ховається ціла історія – про те, як міський голова Чигирина забезпечував квартирою голову РДА – і зміг вийти абсолютно сухим із води.
4 роки тому на квартирний облік – у пріоритетну чергу громадян з першочерговим правом отримання житла – було поставлено голову Чигиринської районної державної адміністрації Цисаренка О.Б. На той момент голова РДА був зареєстрований як мешканець с. Бишів Макарівського району Київської області (вул. Щорса, буд. 8). – і, звісно ж, не мав жодних законних підстав бути взятим на квартирний облік у Чигирині. Проте, для постановки його на квартирний облік, службовцями Чигиринської міськради було зроблено довідку, згідно якої Цисаренка О.Б. було зареєстровано у Чигирині по вул. Миру, 12, кв. 134.
Оскільки на момент взяття голови РДА на квартирний облік, у цій же пріоритетній черзі перебували ще 53 особи, що першочергово потребували поліпшення житлових умов, службовцям міської ради довелось підробити і акти обстеження житлово-побутових умов осіб, що перебували на квартирному обліку. У всіх цих актах було вказано, що громадяни, які перебувають на квартирному обліку, поліпшення житлових умов не потребують.
20 квітня 2012 року – за вказівкою саме міського голови Тимченка С.О. – виконкомом Чигиринської міськради виноситься рішення про видачу голові РДА Цисаренку О.Б. ордера на заселення до квартири №20 у будинку по вул. Грушевського, 4 у Чигирині. Ордер він отримує за три дні.
А у серпні – подає до міської ради заяву для надання дозволу на приватизацію отриманої квартири. Відповідне рішення приймається виконавчим комітетом Чигиринської міськради уже за тиждень. Хоча, згідно законодавства, рішення про відчуження комунального майна має прийматися на сесії міської ради. Знаючи напевне, що виконавчий комітет не мав права приймати таке рішення, міський голова Тимченко С.О. його підписує.
І цей, і попередні вчинки міського голови, є прямим свідченням того, що Тимченко С.О., умисно, з корисливих мотивів, у інтересах третіх осіб (а саме – голови РДА Цисаренка О.Б.), з грубим порушенням державних та громадських інтересів, зловживав своїм службовим становищем – і скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ст. 364 КК України.
Проте, кримінальне провадження – за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України – було відкрито лише проти службовця Чигиринської міськради, по факту підробки актів обстеження житлових умов громадян. Сьогодні саме цю кримінальну справу і направлено до суду. Міський же голова Чигирина Тимченко С.О., що надавав вказівки підлеглим працівникам підробляти необхідні документи, змушував виконавчий комітет голосувати за прийняття незаконних рішень, які потім підписував, до кримінальної відповідальності так і не притягнутий. Залишається відкритим питання: хто ж саме покриває можновладного злочинця?

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.