Автор статті

2 коментарі

 1. Илья Палагута
  Илья Палагута at | | Reply

  Отправил письмо ректору Черкасского университета:

  Ректору Черкасского национального университета,
  доктору педагогических наук, профессору
  Кузьминскому Анатолию Ивановичу

  Уважаемый Анатолий Иванович!
  Сегодня я узнал, что из Вашего университета уволен преподаватель Института истории и философии Михаил Сиволап. Я крайне возмущен этим, т.к. знаю Михаила с 1986 года, неоднократно работал с ним в экспедициях, высоко оцениваю его научные исследования. Он является человеком, честно и искренне преданным своему делу, прекрасно образованным и умеющим передать свои знания ученикам. В какой-то мере я тоже являюсь его учеником. Михаил Сиволап является одним из немногих в Черкассах специалистов, кто действительно разбирается в археологической науке.
  Какие причины могли послужить его увольнению?
  Пока остается только считать, что это — откровенная мерзость со стороны бездарных проходимцев.

  Доктор исторических наук,
  профессор кафедры искусствоведения СПбГУП
  Илья Палагута.
  Санкт-Петербург, РФ

 2. Сиволап
  Сиволап at | | Reply

  Шановна інтернет-громадо!
  Я щиро вдячний за Вашу небайдужість до моєї долі як фахівця-археолога. Хочу внести уточнення щодо коментарів щодо мого наміру припинити трудові відносини з університетом. Тому повідомляю, що в основі цього мого кроку лежить низка причин особистого характеру, серед них, зокрема, мій передпенсійний вік, а також пов’язана з цим потреба завершити дисертаційну роботу, для чого потрібно більше вільного часу. Адже підготовка, проведення та опрацювання результатів експедиційного дослідження забирає у мене майже весь рік.
  Наголошую, що я припиняю лише викладацьку роботу, продовжуючи бути директором археологічного музею університету (на громадських засадах, як і раніше), продовжуючи опрацювання його матеріалів.
  Жодних претензій до керівництва інституту, а тим більше – університету не маю. Ректору А.І.Кузьмінському вдячний за розуміння і сприяння в організації музею.
  Ще раз дякую, але прошу не робити мене фігурою штучного скандалу.
  Сиволап М.П.

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.