Мене звуть Юлія Кнюпа, мені 24 роки. Я родом із Черкас, однак останнім часом впіймати мене вдома непросто. Я працюю тренеркою і піар-координаторкою у програмі неформальної громадянської освіти молоді “Майстерня громадської активності”. Завдяки цьому я доволі часто подорожую. Однак я стомилася приїздити до різних міст – і бачити їх похапцем. Я люблю гуляти містом на самоті, дихати ним, відчувати його історію, атмосферу, неповторність.
Так народилася ідея подарувати собі подорож, де я буду просто гуляти, відпочивати, насолоджуватися містом. Не працювати, не проводити семінари, не навчатися самій, а саме відпочивати душею та тілом.
Destination point – місто мрії, в яке я закохалася ще в дитинстві. Париж манив мене змалку, і я вже не хотіла відкладати зустріч із ним до “кращих часів”. Багато дівчат мріють про романтичний вікенд із коханим у Парижі. Я ж не дочекалася – і рушаю туди сама. Втім, я відправляюся туди на побачення із найкрасивішим містом, оспіваним тисячами кінематографістів, поетів і закоханих. Цікаво, що на мене там чекатиме?..
Чому саме “8 побачень із Парижем”? Все просто: я матиму вісім днів у місті. Кожен день для мене – як зустріч із тим, кого прагнеш побачити усім серцем.
Я, Париж, вісім днів – запрошую зі мною!
Написати мені можна на ФБ – fb.com/julia.knyupa
Інструкція для відважних
Коли плануєш мандрівку в Париж із України, перше, що спадає на думку після всієї ейфорії і рішучого бажання їхати, – як це зробити дешевше? Адже не хочеться півроку до й півроку після омріяного Парижу смоктати лапу і зітхати, переглядаючи фото… 🙂
Так само думала і я, нотуючи в блокноті варіанти бюджетного перельоту, проживання і харчування. Не скажу, що я вибрала цілковито мінімальний варіант, однак доволі демократичний.
Переліт. Мені пощастило вчасно знайти на сайті лоукостера Візейр дуже привабливі квитки Катовіце-Париж Бове (разом із багажем вийшло близько тисячі гривень) та Париж-Гданськ (близько 1400 гривень із багажем). Аеропорт Париж Бове розташований в сорока хвилинах від Парижу, доїхати до нього вартує 15 євро (множимо на два). Аби дістатися Катовіце з України, можна так само долетіти туди Візейром (в кращі дні пропозиція близько 700 гривень) або доїхати з Києва автобусом за 600 гривень. По прильоту в Гданськ я добираюся за допомогою PolskiBus за 29 злотих до Варшави, а звідти – до Києва автобусом за 560 гривень.
Проживання. Мої намагання знайти знайомих, у яких можна було б зупинитися на тиждень, чи каучсерферів, згодних захостити українку на різдвяні свята, не були успішними. Тож я почала шукати хостел. На жаль, ціни в Парижі – одні з найвищих в Європі, тому найдешевші варіанти проживання за добу в межах міста починаються від 19 євро. Я обшукала всі популярні сайти-агрегатори інформації про хостели, і зупинилася на варіанті, розташованому на Монмартрі. Вісім днів проживання – 210 євро. Для українки ціна просто захмарна, однак для Парижу – дуже скромна…
Харчування. Французька кухня відома на весь світ. І я точно не відмовлю собі у каві з круасанами. Однак аби мати сили на довгі прогулянки пішки, варто з’їсти щось більш поживне. Досвідчені мандрівники радять шукати недорогі кафе і східні заклади харчування. Я ж про всяк випадок взяла у валізці трохи вівсянки-«хвилинки» і планую купувати продукти в супермаркеті. Втім, хоча б пару разів я планую поїсти в кафе чи ресторані, скуштувавши «справжню Францію». Натхнення шукайте у кінострічці «Джулі і Джулія» 😉
Поки що все про бюджет. Чекаю на ваші питання: можливо, я про щось забула?
Будьте чемні