1411110261_0_a81e9_29728be4_xl

7 жовтня сесія Черкаської обласної ради затвердила Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області
на 2016-2020 роки.

Програма, що запроваджує в області гуманні стандарти поводження із безпритульними тваринами, передбачає створення у кожному районі Черкащини стерилізаційно-карантинного пункту, де безпритульні тварини проходитимуть карантин, стерилізацію та вакцинацію проти сказу. Програма дає алгоритм ефективного вирішення однієї із найбільш актуальних соціальних проблем для кожного із районів області – з урахуванням вимог діючого законодавства, що захищає тварин від жорстокого поводження.

Ініціатором створення Програми є Черкаський обласний благодійний фонд «Еко-Центр». Розробниками Програми є Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

Виконання усіх заходів за Програмою координуватимуть Департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Черкащина стала другим регіоном – на всю Україну – де Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами запроваджено  саме на обласному рівні. На сьогодні, власну Програму такого роду мають 4 населених пункти області, ще у 1 її буде прийнято найближчим часом. Наразі роботи зі створення стерилізаційно-карантинних пунктів, передбачених програмою, уже тривають у 3 населених пунктах області, а у Черкасах подібна методика уже працює  із 2009 року.

 

 

загрузка...

Автор статті

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.