Черкаський захисник донецького аеропорту потрапив на першу шпальту Los Angeles Times

Кореспондент впливового американського видання The Los Angeles Times Сергій Лойко провів чотири дні в компанії українських десантників і добровольців з “Правого сектора”. На першу шпальту видання потрапив і 20-річний черкаський студент, який обороняє донецький аеропорт, повідомляє ВІККА з посиланням на радіостанцію “Ехо Москви“.

“Я добровільно зголосився прийти сюди, бо якби цього не зробив, то могло б виявитися, що немає кому замінити того чи того солдата, і цей солдат був би змушений і далі залишатися в таких нестерпних умовах або навіть був би убитий, – говорить Сергій Галан, 20-річний студент-журналіст із Черкас. – Я це зробив просто для того, щоб врятувати побратима, який мені, можливо, і не знайомий – так само, як він це зробить для когось іще. А можливо навіть, і для мене”.

За словами журналіста, батько Галана свого часу пішов з сім’ї, і тепер він – полковник російської армії. Коли хлопець востаннє розмовляв з батьком по телефону, той запитав: “А хіба ти не знаєш, що будеш вбивати своїх братів?”

Студент відповів йому: “Я не запрошував цих братів приходити на мою батьківщину зі зброєю в руках”.

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.