8473Цими останніми теплими днями поступово завершуються сезонні будівельні роботи, які здійснюються на будівництві дзвіниці біля кафедрального Михайло-Архангельського собору в Черкасах, – інформує прес-служба Черкаської єпархії.

Аж до весіннього тепла роботи триватимуть всередині споруди, а нещодавно на висоті 30 метрів – саме цієї межі на сьогодні досягли будівельники – було залито міцний бетон, який стане основою для наступного поверху.

Владика Софроній, який контролює кожен крок на будівництві, практично щодня обходить всі об’єкти, спілкується з будівельниками.

Важко повірити, що за вісім років, поки триває це будівництво – освячення котловану відбулося у жовтні 2006 року – майбутня дзвіниця вже окреслена і повільно, але впевнено здіймається до неба. І це попри всі фінансові, економічні труднощі, скруту, відсутність державної підтримки.

Владика знову піднявся на вищу точку свого амбітного проекту, який не має аналогів у церковному будівництві. Звідти він подивився вниз і привітно помахав рукою тим, хто його впізнав звідти. А потім широко перехрестився на сяючі хрести собору: до здійснення заповітної мрії головного храмобудівничого Черкащини лишилося вже небагато: «якихось» 100 метрів угору…

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.