податки

Згідно з нормами Податкового кодексу України Державна фіскальна служба формує Реєстр великих платників податків на відповідний рік з урахуванням критеріїв, визначених ПКУ для таких платників.

“Статус великого платника податків може отримати юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 500 млн. грн. або загальна сума сплачених до Державного бюджету податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 12 млн. грн.”, – зазначив перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

Так, наказом ДФС України від 26.09.2014 р. № 145 “Про затвердження Реєстру великих платників податків на 2015 рік” 11 черкаських платників отримали такий статус. Це:

–         ПП “ТОРГОВИЙ ДІМ ПОЛЯКОВ”;

–         ТОВ “ММ ПЕКЕДЖІНГ УКРАЇНА”;

–         ТОВ “ФАБРИКА АГРОХІМІКАТІВ”;

–         ТОВ “ТЕХНО – ИНВЕСТ”;

–         ТОВ “ЗАВОД ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ “ТЕХНО”;

–         ТОВ “ЧЕРКАСЬКИЙ ЗАВОД АВТОХІМІЇ”;

–         ПАТ “ЮРІЯ”;

–         ПАТ “ГРАФІЯ УКРАЇНА”;

–         ПАТ “ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ “ЧЕРКАСИГАЗ”;

–         ПАТ “ЧЕРКАСЬКИЙ АВТОБУС”;

–         ПАТ “ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО”.

ДПІ у м. Черкасах доводить до відома юридичних осіб, включених до цього Реєстру, що з наступного року на них поширюються особливості, визначені п. 64.7 ПКУ для великих платників податків.

 

загрузка...

Автор статті

кореспондент, редактор стрічки

Будьте чемні

Залиште відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.