Власник ГК Ukravit (виробництво якої розташоване у Черкасах) розповів студентам, як досягти успіху. У числі 4 український мільйонерів, власник компанії-лідера українського ринку засобів захисту рослин і добрив, Віталій Ільченко взяв участь у панельній дискусії. Вона була складовою конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України», на якій  успішні бізнесмени ділилися з молоддю секретами життєвих досягнень.

Конференція, що ставила за мету  допомогти талановитій  молоді стати архітекторами нової економічної та соціальної реальності в Україні, об’єднала  понад 350 студентів-економістів і викладачів провідних українських вишів. Перед ними виступили провідні міжнародні та українські промисловці, підприємці,  науковці, економісти.

У рамках конференції відбулась панельна дискусія, участь у  якій, у числі 4 українській мільйонерів, узяв і власник ГК Ukravit Віталій Ільченко. Відповідаючи на питання, як досягти успіху в Україні та які компетенції необхідні для роботи в провідних компаніях, Віталій Ільченко зазначив:

– Наш перший кредит у мільйон доларів вдалось отримати завдяки знанню англійської мови (колись я мріяв стати дипломатом). Я зміг переконати людей повірити нам і надати кредитні кошти…Сьогодні ми вже стали великою кампанією – у нас працює уже 350 людей і ми від продажу чужої продукції давно перейшли до створення власної. Тепер ми об’єднуємо навколо себе талановитих вчених і надаємо їм можливості втілення новітніх проектів на кращому сучасному обладнанні, яке нам вдалося сконцентрувати. Ми завжди вкладали зароблені кошти передовсім у обладнання та технології. А найближчим часом, у червні, плануємо відкрити у Черкасах науково-дослідницький центр, оскільки хочемо розвивати  сферу вітчизняного АПК загалом, бо вбачаємо за цим велике майбутнє.

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук