Лише за рік дії місцевої Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, тут було вакциновано проти сказу та стерилізовано до 200 безпритульних тварин  – і роботи, що продовжаться навесні наступного року, повністю вирішать проблему безконтрольного розмноження безпритульних тварин.

– Ми першими в області прийняли програму, що вирішує проблему  регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, – констатує міський голова м. Канів Ігор Ренькас. – Впроваджувати її почали навесні цього року, коли було провакциновано проти сказу і стерилізовано майже 130 безпритульних тварин. У цьому нам допомогла міжнародна благодійна організація «Чотири лапи», нині ж ми самі виділили кошти і провели роботи власними силами. Канів завжди був передовим містом, інакше і не можна: це Мекка для мільйонів людей, і не лише українців, тож ми завжди намагаємося бути в авангарді і впроваджувати все те, що дасть можливість Каневу стати прогресивним європейським містом.

– Для проведення робіт ми запросили ветеринарного лікаря із м. Ватутіне (яка  проводить операції за методом, що не потребує зняття швів і тривалого утримання тварин) та місцевого кінолога (який допоміг нам з виловом тварин), – розповідає директор канівського КП  «Місто» Дмитро Шайдаров. – таким чином, лише за три дні нам вдалося стерилізувати, вакцинувати та ідентифікувати (кліпса у вухо) більше 50 тварин. Ці роботи ми плануємо продовжити на весну, якраз перед сезоном «собачих весіль»  –  і таким чином повністю закрити для Канева проблему безконтрольного розмноження безпритульних тварин.

загрузка...

Автор статті

Оксана Савіцька

Медіаконсультант

Будьте чемні

Залиште відгук